Navigace:

Napsal(a):  | 04.08.2014

Vzdělávací program školy: Brána školy otevřená, č.j.97/2007

Typ školy umožňuje v moderním a příjemném prostředí zajištění individuálního přístupu a kvalitního rozvoje jedince na základě jeho dispozic, schopností, vloh, se zaměřením na zvládnutí požadavků dalších stupňů škol.

Díky počtu žáků je možné věnovat pozornost talentovaným dětem i dětem se specifickými poruchami chování a učení. Škola úzce spolupracuje s PPP na Kladně, SPC Kladno i se Střediskem výchovné péče ve Slaném a PPP Roudnice nad Labem.

Všechny ročníky se vzdělávají podle vlastního vzdělávacího plánu „Brána školy otevřená“, který zajišťuje dětem moderní metody výuky s možností seberealizace dítěte podle vlastních schopností s možností pro vzdělávání podle RVP ZV.

V průběhu výuky děti uplatňují hlavně:

• vlastní tvořivost
  • objevují vlastní možnosti řešení
  • učí se hodnotit svoji práci i svých kamarádů
  • učí se pomáhat si ve skupinách
  • vzájemně spolupracovat a podporovat se

Hledáme: pracovní zařazení: učitel 1. stupně ZŠ

požadujeme: aktivní angličtina a němčina, správce sítě - důležité, hra na klavír, kytara - aktivně, zkušenosti s projekty EU+ministerstva ČR

26 duben 2018

Výuka plavání

Výuka plavání pro žáky školy, zcela zdarma. Výuku...

03 květen 2018